Simona Kozerawski je osobná trénerka zo Žiliny a nadšenkyňa zdravého životného štýlu. Po presťahovaní z Londýna, kde pracovala v korporátnej spoločnosti a voľno mávala len jeden deň v týždni, s pohybom a tréningami neprestávala. Pretože práve láska k tomu čo robíme, alebo by sme v budúcnosti chceli, je tou najsilnejšou hybnou silou vo vesmíre!

Na Slovensku našla útočisko v Terchovej, kde žije spolu s priateľom Jurajom a spoločne sa snažia pomôcť ľuďom znovuobjaviť lásku k pohybu a zdravému životnému štýlu. Počas svojho športového rastu si prešla viacerými pohybovými aktivitami (od tanca, cez volejbal, ktorému sa venovala najdlhšie)- no silový tréning v kombinácii s jógou a celkovým „well beingom“ jej prirástol k srdcu najviac a prenáša to aj do svojej práce s klientami. Nielen pri osobných tréningoch si dáva veľmi záležať na kvalite, správnej technike, dobrom prevedení a uvedomení si, že myseľ a telo sú jednou spojenou nádobou! A že nielen pri tréningu, ale v živote môže platiť známa veta, kvalita je viac ako kvantita!

Pozitívne sa snaží ovplyvniť ľudí aj pri online spolupráci, alebo motivovať k zdravšiemu a lepšiemu JA aj niekoľkotisícovú komunitu na sociálnych sieťach. Práve aj tu môžete nájsť nielen množstvo tréningov, ukážky cvikov a ich správneho prevedenia, ale aj dostatok  zdravých receptov.

Keď Simona netrénuje, netvorí tréningové plány, alebo neskúša nové recepty, jej obľúbenou činnosťou sú prechádzky s jej psom- huskym Tyrou. Príroda je totiž miesto, ktoré má nielen úžasnú silu a energiu, ale taktiež dokáže liečiť!

A preto ak aj Vy potrebujete popri práci či dennodenných povinnostiach nadobudnúť nielen psychickú pohodu, obujte si topánky a prejdite sa prírodou alebo vytiahnite podložku a dobre si zacvičte.        • MOTIVATION GETS YOU STARTED

        • DISCIPLINE KEEPS YOU GOING

[instagram-feed]